
27 maja br. klasy, w których realizowany jest rozszerzony program nauczania z biologii wzięły udział w warsztatach anatomicznych.
Podczas warsztatów anatomicznych uczniowie i uczennice mieli okazję poznać budowę serca i płuc w praktyce. Mogli nie tylko zobaczyć narządy z bliska, ale także je dotknąć i samodzielnie przeprowadzić preparację. To była wyjątkowa lekcja biologii pokazująca, że najlepsza nauka to nauka przez doświadczenie i praktyczne działanie.
Dziękujemy firmie Domingo za przeprowadzenie zajęć.
Dziękujemy pani Agnieszce Czernek za zorganizowanie warsztatów.



