
W ramach współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Oświęcimiu i programu Edukacji Włączającej pod opieką p. Sabiny Magiery uczennice klasy 3P2 wzięły udział w organizowanym dla wychowanków ośrodka Dniu Dziecka, podczas którego pomagały dzieciom w zajęciach sportowych oraz w przygotowywaniu poczęstunków. Była to doskonała okazja do zobaczenia jak wygląda praca oraz zabawa z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.



