
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Absolwenci, Emerytowani Pracownicy oraz Przyjaciele „Dąbrowskiej”,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na II Piknik „Kolory Młodości”, który odbędzie się w naszej szkole 10 czerwca 2026 r. od godziny 15.30.
Pragniemy, aby to spotkanie w wyjątkowy sposób integrowało całą społeczność „Dąbrowskiej” — uczniów, rodziców, absolwentów, emerytowanych pracowników oraz wszystkich, którym nasza szkoła jest bliska.
Będzie to okazja nie tylko do wspólnego biesiadowania i rozmów, ale również do udziału w artystycznej uczcie przygotowanej przez naszych utalentowanych Uczniów i Absolwentów.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania, spotkań po latach, wspomnień oraz spędzenia popołudnia w miłej, szkolnej atmosferze.



